ساید بای ساید امـرسان مدل NRF3292D

محصول جدید

مدل NRF3292D

سیستم کنترل دیجیتال

نمایشگر مجهز به قفل کودک

سیستم خنک کننده بدون برفک

سيستم عيب يابي هوشمند

سیستم انجماد سریع

سیستم کاهش دهنده مصرف انرژی

مجهز به درب بار جهت دسترسی سریع به نوشیدنی

یخساز اتوماتیک و محفظه جایخی

آبسرد کن

قابلیت اتصال به آب شهری

پایه های قابل تنظیم و چرخ دار

 

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 تومان

  • سفید
  • B

مشخصات

نوع دستگاه ساید بای ساید
سری محصول NRF3292D
تراز مصرف انرژی B
قفل کودک دارد
رنگ سفید
وزن 151 کیلوگرم
ضمانت محصول دارد
آبسردکن دارد
سیستم سرد کننده سریع دارد
سیستم انجماد سریع فريزر دارد
زنگ هشدار باز بودن درب دارد
ابعاد محصول ( ارتفاع x عرض x عمق ) ارتفاع : 1810 میلی متر عمق با درب :830 میلی متر پهنا : 920 میلی متر ارتفاع: 1810 میلی متر
حجم یخچال 406 لیتر
حجم فریزر 136 لیتر

اطلاعات بیشتر

ساید بای ساید امرسان مدل NRF3292D

مدل NRF3292D، یکی از یخچال فریزرهای ساید بای ساید رده‌بالای شرکت «امرسان» (Emersun) است. امرسان جدیدترین فناوری‌های دنیای لوازم خانگی را در این یخچال فریزر قرار داده است تا بتواند تمام نیازهای خانواده‌های ایرانی را پوشش دهد. سیستم دیجیتال کنترل پیشرفته‌ای روی در دستگاه قرار دارد که می‌تواند اکثر بخش‌های یخچال را کنترل کند؛ البته این سیستم به قفل کودک هم مجهز شده است تا به‌صورت ناخواسته، تغییراتی در دمای دستگاه یا قسمت‌های مختلف آن، انجام نشود. سیستم خنک‌کننده‌ی بدون برفک و انجام سریع باعث می‌شود تا NRF3292D بتواند با سرعت زیادی، مواد غذایی را به دمای مورد نظر برساند و هیچ برفکی هم تولید نکند. مدل NRF3292D هر دو مورد آب‌سردکن با قابلیت اتصال به آب شهری و یخ‌ساز خودکار را دارد که یکی از موارد ضروری در آشپزخانه‌های امروزی به‌حساب می‌آید. در کنار تمام این‌ها، بوگیر مواد غذایی هم وجود دارد تا بوی مواد غذایی مختلف، روی هم ننشیند. امرسان برای یخچال NRF3292D، یک سیستم عیب‌یاب هوشمند هم در نظر گرفته است تا مشکلات یخچال به‌سرعت شناسایی و برطرف شود.

یخچال فریزر ساید بای ساید NRF3292D، گنجایش مفیدی معادل ۵۴۲لیتر را ارائه می‌کند؛ بنابراین برای خانواده‌های بزرگ و پرجمعیت، گزینه‌ی مناسبی است. بخش یخچال که فضای مفیدی معادل ۴۰۶لیتر دارد، طبقاتی از جنس شیشه‌ی نشکن و کشوهای مختلفی دارد؛ به‌طوری‌که می‌تواند انواع و اقسام ظروف غذا و مایعات را در خود جای دهد. دو عدد کشوی بزرگ مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات هم در پایین یخچال تعبیه شده است که می‌تواند مقدار زیادی از این مواد را در خود جای داده و تازه نگه دارد. از دیگر مشخصات یخچال فریزر ساید بای ساید NRF3292D به سیستم کاهش مصرف انرژی، سیستم هوای چند قسمتی و پایه‌های چرخ‌دار و قابل تنظیم، می‌توان اشاره کرد.

 

نظرات